Diákmunka: V. kerületi szállodába keresünk, 18 év feletti nappali vagy passzív tagozatos diákokat, recepciós munkakörbe

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1270 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
-Érkeztetés
-Utaztatás
-Vendégek informálása
-Pénzkezelés
-Adminisztráció
-Napi zárások
-Időszakos kimutatások készítése

Feltétel:
-Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyigazolás (ebben az esetben csak -25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-Pontos, precíz munkavégzés
-Megbízható személyiség
-Ápolt megjelenés
-Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Másik európai nyelv ismerete középfokon (német, spanyol, francia, olasz, orosz)
-MS Office programok megbízható ismerete (Excel, Word)

Kezdés: megbeszélés alapján

Amit kínálunk:
-Felelősségteljes feladatok, önálló munkavégzés
-Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
-Napi egyszeri étkezés
-Teljes munkaidő, napi 12 órás munkarend
-Stabil vállalati háttér, családias közösség, csekély fluktuáció
-Közösségi elismerés

Munkaidő: H-V 19.00-07.00
Munka időtartama: hosszú távú

Munkavégzés helye: Budapest

Bruttó bér: 1270 Ft/óra

-Fényképes önéletrajzzal, tárgy: recepciós

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3448106   Megjelentetés dátuma: 2018.07.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1270 Ft/óra