Irodai asszisztens - Corvin negyed

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok

Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel/ügyfelekkel
Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
Szállítmányok előkészítése/feladása
Árajánlatok készítése, számlázási feladatok
Kimutatások, nyilvántartások kezelése
Reklamációk, termékkel kapcsolatos kérdések kezelése
Kollégákkal kapcsolatos ügyintézések illetve a munkájuk segítése
Általános irodai feladatok (szkennelés, nyomtatás..)
Egyéb adminisztratív feladatok

Feltétel

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (özgazdász/logisztikus)
Angol nyelv legalább középszintű ismerete, napi szintű használata
Microsoft Office programok ismerete, számítógép magabiztos használata
Kiváló kommunikációs készség
Konstruktív hozzáállás, rugalmasság, önállóság

Kezdés
Interjú után akár azonnal!

Munkaidő
H-P között előre egyeztetett beosztásban (heti 20-40 óra)

Munka időtartama
Hosszabb távú

Bruttó bér
1200 Ft/óra

Munkavégzés helye
Budapest, Corvin negyed

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Irodai asszisztens - Corvin negyed

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest