Diákmunka a Jófogásnál! (ügyfélszolgálat)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
916

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok

Telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat

Cég bemutatása

A megbízó cég a Schibsted Classified Media Hungary Kft.
Feltétel

18 év felett!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Legalább 1 év nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Heti min. 25 óra vállalása 7-23 között, ebből heti kétszer-háromszor be kell tudni jönni a XIII. kerületi irodába, este és hétvégén otthoni munkavégzés, telefonos és e-mailes ügyfélszolgálatot is kezelni kell (telefon csak irodában)
Jó fogalmazási és kommunikációs készség

Előny

Ügyfélszolgálati tapasztalat

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Hétfőtől vasárnapig, 07:00-23:00h között, 5 órás műszakokban

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
3 hónap próbaidő alatt Br. 916 Ft/óra, a próbaidő letelte után pedig az alapbér br. 1 036 Ft/óra, bónusszal együtt Br. 1 150 Ft

Munkavégzés helye
1131 Budapest - valamint otthonról végezhető

Megjegyzes

Fiatal, lendületes csapat
Rendszeres tréningek, csapatépítők
Folyamatos fejlődési lehetőség
Exkluzív irodai környezet
Ingyen kávé, tea, kikapcsolódási lehetőségek (csocsó, pingpong, darts, röplabda)
Béren kívüli ösztönző rendszer.
Fizetés: 3 hónap próbaidő alatt Br. 916 Ft/óra, a próbaidő letelte után pedig az alapbér br. 1 036 Ft/óra, bónusszal együtt Br. 1 150 Ft

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Jófogás_Ügyfélszolgálat

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3446401   Megjelentetés dátuma: 2018.07.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   916