Ügyvédjelölt

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő ügyvédi irodába keresünk fiatal, lehetőleg már szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát, de friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Irodánk leginkább polgári peres ügyekkel foglalkozik, így komoly előnyt jelent az e téren szerzett tapasztalat. Célunk a hosszú távú, partneri együttműködés kialakítása.

FELADATOK
Szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése
Jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban
Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése
Tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel
Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
A munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése
Senior kollégák munkájának segítése
Saját ügyfélkör építése

Egyéb béren kívüli juttatások

Szakmai és karrier fejlődés lehetősége
Változatos munka
Színvonalas, modern irodai környezet

Megbízó

Jogi tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

Jog

Készségek és személyes tulajdonságok

Jogi diploma
Egy idegen nyelv min. társalgási szintű ismerete
Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
Lelkiismeretes és precíz munkavégzés, határozottság
Önálló és csapatban való munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Terhelhetőség, szakmai elhivatottság

ELŐNY
Ügyvédi irodában szerzett 1-2 éves gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
az elektronikus cégeljárási, FMH, VH, VIEKR rendszer, perkapu ismerete
További idegen nyelv ismerete

KEZDÉS
Azonnal

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest V. ker.

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: vantus.aniko@mads.hu
Telefon: +36209797984

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest