HR gyakornok a Burger King csapatába

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Recruitment feladatokban való részvétel mindhárom márkára vonatkozóan (jelöltekkel történő kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés),
Interjú szervezés, interjúztatásban való részvétel,
Toborzási adminisztráció, egyéb statisztikák,
Kimutatások készítése,
Hirdetésszervezés,
Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása.

FELTÉTEL
Magabiztos, választékos szóbeli és írásbeli kommunikáció,
Nyitottság a HR folyamatok megtanulására (optimális, ha ezt tanulja jelenleg, de nem ragaszkodunk hozzá), és a szakmai fejlődésre,
Még minimum 1 évig legyen diák jogviszonya,
Precíz, pontos munkavégzést várunk (első sorban az adminisztratív területen).
KEZDÉS
2018.06.26.-tól
MUNKAIDŐ
H-P 09:00-17:00, heti 3 nap vállalásával (min. napi 6-8 óra) hosszú távra.
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú
BRUTTÓ BÉR
1100 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
1066 Budapest
MEGJEGYZES
Amit ajánlunk:

Fiatalos, dinamikus csapatot
Munkatapasztalatot, szakmai fejlődést
PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876
E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: BK_HR

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szépi Adrienn
Tel.: +36 20 544 2876
E-mail: Küldje el önéletrajzát