Időszakos recepciós helyettesítő - diákmunka!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Kisebb irodai feladatok ellátása
FELTÉTEL
18 év felett!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Kiválló kommunikációs készség
Pontos, precíz munkavégzés
Önállóság és megbízhatóság
Angol nyelvtudás
MUNKAIDŐ
A megjegyzésnél
MUNKA IDŐTARTAMA
Július és szeptember
BRUTTÓ BÉR
1200 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
1095 Budapest
MEGJEGYZES
Július 16-20:
Hétfőtől csütörtökig: 07:00 - 15:00; pénteken: 07:00 - 13:00

Szeptember 6-12:
Hétfőtől Csütörtökig: 07:00 - 15:00; Péntek: 07:00 - 13:00

PROJEKT MENEDZSER
Dombi Olivia
Email: dombi.olivia@mads.hu
Telefon: +36204197958
E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Helyettes recepciós

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat