Könnyű fizikai munka diákok részére - Dunaharaszti - Br. 1177 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Könnyű fizikai munka
FELTÉTEL
16 év fölött!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Precizitás
Teherbírás
Heti minimum 2 nap/műszak vállalása
KEZDÉS
Akár azonnal!
MUNKAIDŐ
H-P 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00 között, heti minimum 2 napban
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszabb távú
BRUTTÓ BÉR
1177 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876
E-mailban név, telefonszám megadásával. Tárgy: Dunaharaszti

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest