Diákmunka a Burger Kingben Budapesten változó helyszíneken!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

"Szenvedélyünk a csapatunk!" Ha a suli mellett egy kiszámítható munkára és egy igazán jó csapatra vágysz, ezt ne hagyd ki!
FELADATOK
Alapanyagok előkészítése
Hús- és krumplisütés
Szendvicsek készítése
Vendégek kiszolgálása
Kasszagép kezelése
És ehhez kapcsolódó egyéb feladat ellátása
FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Nyitott, kommunikatív személyiség
Igényes megjelenés
Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
Előny: angol nyelvtudás
KEZDÉS
Interjú után akár azonnal.
MUNKAIDŐ
Hétfő és vasárnap között 4, 6, 8 órás műszakokban, rugalmas beosztásban.
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú.
BRUTTÓ BÉR
900 Ft/óra
MUNKAVÉGZÉS HELYE
1066 Budapest
MEGJEGYZÉS
Alapbér bruttó 900 Ft/óra + 45 % -os bérpótlék 18 óra után
Három hónap után a bruttó alapbér 950 Ft/órára emelkedik
Minimum 80 óra teljesítés esetén bruttó 60 Ft/óra teljesítményjutalomban részesítünk
Napi egyszeri étkezést és rugalmas időbeosztás biztosítunk
20%-os kedvezménykártyát adunk, ami minden Burger Kingben felhasználható
Valamint előre lépési lehetőségek és tréningek várnak rád
PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876
E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Burger King_Oktogon.

Egyéb béren kívüli juttatások

+45%-os bérpótlék 18 óra után
Minimum 80 óra teljesítés esetén bruttó 60 Ft/óra teljesítményjutalom
Napi egyszeri étkezés amit a cég biztosít
Rugalmas időbeosztás
20%-os kedvezménykártya, ami minden Burger Kingben felhasználható
Előre lépési lehetőségek és tréningek

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest