Diákmunka! - Animátorokat keresünk II. kerületi hotelbe, rugalmas időbeosztásban! Br. 1647 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, II. kerület
Munkaidő
részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1647 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

18 év feletti aktív vagy passzív (ez esetben 25 év alatti) nappali tagozatos lányok jelentkezését várjuk animátori munkakör betöltésére egy II. kerületi hotelbe!

Feladatok
- A szálloda vendégeinek fogadása, üdvözlése a reggeli időtartama alatt.

Feltétel
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban
- Jó kommunikációs készség
- Vendégorientált és nyitott, pozitív személyiség
- Minimum 3 nap vállalása

Kezdés
- Interjú után akár azonnal

Munkaidő
- Hétfőtől vasárnapig 6:00-10:00 között. Rugalmas, előre egyeztetett időbeosztásban!

Munka időtartama
- Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér
- 1647 Ft/óra

Munkavégzés helye
- Budapest, II. kerület

Megjegyzés
- A reggeli étkezést a hotel biztosítja!

Projekt menedzser
- Bittmann Kinga
- E-mail: [email protected]
- Telefon: +36204193426

- E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal! Tárgy: animátor

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

Szálloda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3388966   Megjelentetés dátuma: 2018.05.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1647 Ft/óra