Projektvezetőt keres a MADS !

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A MADS csoport diákmunka részlegébe keresünk projektvezetőt, azonnali kezdéssel.

FELADATOK
A projektvezetőhöz tartozó megrendelők létszámigényének megszervezése és teljesítése.
Folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás a megrendelőkkel és a diákokkal.
Önéletrajzok szűrése előre egyeztetett szempontrendszer szerint.
Beosztások készítése
Jelenléti ívek begyűjtése és rögzítése
Telefonos interjúk lebonyolítása
Álláshírdetések írása és közzététele a különböző portálokon.
Ügyfélszolgálati teendők ellátás ( beléptetés, munkaszerződés írása, munka részleteinek ismertetése a diákokkal, további segítségnyújtás)
Jelöltriport készítése

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Kiválló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Legalább középfokú végzettség.
Közvetlen, szeret emberekkel foglalkozni.
Érdekli a toborzás/kiválasztás
Erős felhasznlói szintű számítástechnikai tudása van.
Nem jelent problémát ha sokat kell telefonálni.

ELŐNY
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás
Szakirányú végzettség
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H: 10:00-18:00; K-CS: 09:00-18:00; P: 09:00-16:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Projektvezető

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest