Raktári munkatárs - árukezelő

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrészeket forgalmazó partnerünk logisztikai központjába keresünk raktári munkatársakat.

FELADATOK
Raktári áruk összegyűjtése vonalkód olvasó használatával
Termék betárolása polcokra
Áruk leszedése futószalagról

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

8 általános végzettség
Alapfokú számítástechnikai tudás/okos telefon használat. ( PDA használat)
2 műszak vállalása

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
06:00-15:00/13:00-22:00 ( két műszakos beosztásban) + havi 2 szombat délelőtt

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest IX. ker.

PROJEKT MENEDZSER
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest