Online marketing gyakornok

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nappali tagozaton tanulsz? Érdekel az online marketing világa? Szeretnél egy szuper csapat, legújabb tagja lenni? Jelentkezz még ma!

Feladatok
Online felületeken megjelent képeink szerkesztése
Rövid videók készítése és szerkesztése, majd közzététele a MADS online felületein
Online közösségi oldalaink tartalmának szerkesztése. (érdekes, figyelemfelkeltő posztok keresése és megosztása, valamint generálása . Napi 1 poszt/oldal)
Képi anyagok készítése, a munkahirdetésekhez,
Marketing terv kialakításában és kivitelezésében való aktív részvétel
Kiállítási látvány elemek kialakításában való aktív részvétel
Kiállításokon kép és videó anyag készítése, szerkesztés és közzététele

Egyéb béren kívüli juttatások

Rugalmas, iskola mellett könnyedén végezhető munkát keresel
Szereted a kreatív feladatokat
Gyakorlati helyet is igazolunk
Miután már belejöttél, akár otthonról is dolgozhatsz, hozzánk már csak egy gyors megbeszélésre és kávéra kell beszaladnod
Te osztod be a munkaidőd
Van nálunk ingyen tea, kávé, és péntekenként igény szerint pizzapéntek

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

Kreatív vagy és aktív a közösségi oldalakon
Online marketing ismereteid naprakészek
Szereted a Facebook-ot és az Instagramot
Ismersz és használsz is képszerkesztő programokat
Tudsz rövid, 1-2 perces videókat készíteni, vágni.
Nappali tagozatos hallgató vagy

Kezdés
Akár azonnal!

Munkaidő
Rugalmasan, heti 10 órában

Munka időtartama
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Munkavégzés helye
Budapest

Jelentkezéshez nem kérünk önéletrajzot, helyette kérlek küldj nekünk:

Egy -munka- témában MADS logóval ellátott képet
Egy olyan megszerkesztett posztot, amit ha már nálunk dolgoznál kitennél a MADS GOLD Facebook oldalára
És egy rövid videót, amiben meggyőzöl minket arról, hogy TE vagy a legjobb választás!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest