Diákmunka - Dolgozz velünk a Manna ABC-ben! Alapbér Br. 1000Ft/óra - Budapest több kerületében

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

DIÁKMUNKA: 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat keresünk, bolti kisegítésre.

BRUTTÓ ALAPBÉR: 1000 Ft/óra
Megjegyzés: Alapbér Br. 1000Ft/óra, 18:00 után Br. 1130/óra

FELADATOK:
- Polcfeltöltés
- Pakolás
- Üzlethelyiség tisztán tartása
- Egyéb ehhez tartozó feladatok ellátása

FELTÉTEL:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Precíz, pontos munkavégzés
- Megbízhatóság
- Nyitott, kommunikatív személyiség
- Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)

ELŐNY: Hasonló területen szerzett tapasztalat!

KEZDÉS: Azonnal

MUNKAIDŐ: Hétfőtől vasárnapig 0:00-24:00 között, rugalmasan, előre egyeztetett beosztásban.

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest több kerületében!

Megbízó

Kiskereskedelem

Élelmiszerbolt

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kaliska Viktória
Tel.: +36 20 336 9487
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3357633   Megjelentetés dátuma: 2018.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra