HR menedzser

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Románia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrészekkel foglalkozó nagykereskedés kolozsvári kirendeltségének HR menedzserét keressük.

FELADATOK
Toborzás-kiválasztásban való aktív részvétel
Szoros együttműködés a cég részlegeinek vezetőivel
Az általa felügyelt területek HR folyamatainak teljes koordinálása
HR vezető szakmai támogatása (riportok, kimutatások készítése)
HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése, aktualizálása
Pozíciókhoz tartozó felelősségi körök meghatározása, munkaköri leírások kezelése, frissítése
Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1) és Román nyelv - Haladó (C1)

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

Felsőfokú szakirányú végzettség
Nagyvállalati környezetben szerzett ? minimum 2 éves - szakmai tapasztalat
Szolgáltatói oldalon szerzett toborzási tapasztalat előny
Magabiztos MS Office ismeretek
Magyar és román felsőfokú nyelvtudás

KEZDÉS
Azonnal

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését
kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Kolozsvár

PROJEKT MENEDZSER
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: HR menedzser

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest