Gyakornokot keresünk HR területre (Researcher)!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Br. 840 Ft/óra+teljesítményen alapuló attraktív bónusz rendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó multinacionális partnerünk várja a szakma iránt elkötelezett hallgatók jelentkezését!

Feladatok:
- Jelöltek felkutatása a saját és online adatbázisokban, valamint direkt fejvadászat útján
- Szakemberek előszűrése, idegen nyelvű tesztelése
- Interjúk szervezése
- Hirdetések írása, különböző portálokon való megjelentetése
- Adatbázis építése, naprakészen tartása
- A vállalat képviselete állásbörzéken, szakmai fórumokon
- Toborzási projektekben és piackutatásban való aktív részvétel
- A tanácsadók munkájának egyéb adminisztratív feladatokkal való támogatása

Feltételek:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van
- Kreatív, nyitott és proaktív vagy, aki magabiztosan és hatékonyan kommunikál
- Angolul folyékonyan írsz és beszélsz
- Azonnal tudsz kezdeni
- Tudsz vállalni heti min. 25 óra munkavégzést rugalmas időbeosztásban, így az óráidat is garantáltan tudod látogatni

Munkakezdés:
- Interjú után azonnal!

Munkaidő:
- 8.00-18.00 óra között, rugalmasan, min. 25 óra/hét

Munka időtartama:
- Hosszú távú lehetőség

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Partnerünk a legnagyobb tőzsdén jegyzett munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó vállalatcsoport az Egyesült Királyságban és világelső a szakembertoborzás és egyéb HR szolgáltatások területén.

A vállalat több, mint 30 országban van jelen, Magyarországon 2007-ben nyitotta meg irodáját, és mára meghatározó szereppel bír a hazai munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó cégek között.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

HR

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3341326   Megjelentetés dátuma: 2018.08.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br. 840 Ft/óra+teljesítményen alapuló attraktív bónusz rendszer