Bérszámfejtő és TB ügyintéző

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatársat keresünk partnerünk XIII kerületi irodájába, azonnali kezdéssel 2 hónapra!

FELADATOK
Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése
Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése
Munkáltatói igazolások kitöltése
Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Egyéb béren kívüli juttatások

Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőség
Családbarát munkaidő heti 40 órában
Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
Kimagasló kereseti lehetőség

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Minimum 1 éves bérszámfejtői gyakorlat
Középfokú végzettség
TB ügyintézői képesítés
A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
Jó kommunikációs készség és határozottság
Magas szintű precizitás
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
NEXON bérprogram ismerete

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
09:00-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA
2 hónap

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest - XIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest