Diákmunka: HR gyakornok-Budapest III.kerület-br.1000 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: HR gyakornokokat keresünk, aktív angol nyelvtudással

FELADATOK:
• Munkaügyi jelentések előkészítése, összegzése
• Munkaügyi dokumentumok naprakészen tartása
• Képzési anyagok előkészítése, dokumentálása
• Önéletrajzok előszűrése, interjúszervezés

CÉG BEMUTATÁSA:
A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.
Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.
Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• HR szakirányon folytatott felsőfokú tanulmányok
• Angol nyelv ismerete
• Heti 25 óra vállalása

KEZDÉS:
Azonnal!

MUNKAIDŐ:
Heti 25 óra vállalása (H-P között 08.00-16.30-ig)

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR:
br.1000 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest III.kerület

MEGJEGYZÉS:
• Szakmai gyakorlatot le tudunk igazolni!

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: HR III.kerület

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3333994   Megjelentetés dátuma: 2018.03.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra