Diákmunka - Telefonos adategyeztetés - Budapest

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Telefonon történő adategyeztetés
NEM hideghívás ( meglévő ügyfelekkel kell adatot egyeztetni!)

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Alapvető számítógépes ismeretek
Heti 2-3nap vállalása, rugalmasan (Az első munkanapon teljes napot kell vállalni!)

KEZDÉS
Akár azonnal!

MUNKAIDŐ
H-Cs 9.00-16.00-ig, P: 09.00-15.00-ig

MUNKA IDŐTARTAMA
hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
1177 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1121 Budapest

MEGJEGYZÉS
Az első munkanapon teljes napot kellene vállalni!

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Adategyeztetés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest