Legyél gyakornok az AmRest Kft. szakmai ügyfélszolgálatán! - Bér: Br. 1200 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Ügyfélszolgálat támogatása a mindennapi feladatokban
Kérdések kezelése az AmRest ügyfeleiről
Online kapcsolattartás az éttermek és kávézók vendégeivel
Pozitív vállalati kép kialakítása
Havi ügyfélvisszajelzési jelentés készítése

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
MS Office programok ismerete
Megbízható személyiség
Pontos, precíz, rendezett munkavégzés
Nyitott személyiség, könnyű kapcsolatteremtési képesség
Kreativitás
Heti 20 óra vállalása, rugalmasan

ELŐNY
Német nyelv ismerete
Ügyfélszolgálati tapasztalat

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
8:00-17:00 között, heti 20 órában!

MUNKA IDŐTARTAMA
3 hónap

BRUTTÓ BÉR
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
XIII. kerület, Teve utca

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Éttermek, kávézók

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest