Java/Javascript fejlesztő - diákmunka

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.30.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Szoftverfejlesztés
FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Felsőfokú informatikai tanulmányok

Java és/vagy JavaScript technológiák ismerete

Legújabb trendek iránti érdeklődés

Precíz, igényes munkavégzés

Proaktív, önálló munkavégzés

Problémamegoldó képesség

ELŐNY
Munkatapasztalat, komolyabb hobbi projekt
Technológiai ismeretek: Spring, Maven, React
Szakmai angol nyelvi ismeretek

KEZDÉS
Interjú után, akár azonnal.
MUNKAIDŐ
Rugalmas munkabeosztás, heti minimum 20 órában
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú!
BRUTTÓ BÉR
Jelentkezésnél, bérigény megadását kérjük.
MUNKAVÉGZÉS HELYE
1051 Budapest
PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876
E-mailben küldött, lehetőleg, angol nyelvű önéletrajzzal (opcionálisan: github repó, linkedin, stackoverflow profillal; illetve saját projek bemutatásával). Tárgy: Java/Javascript fejlesztő.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi nyújtunk:

Szakmai fejlődés, a szoftverfejlesztés több területére is betekintést nyerhetsz
Képességeidnek megfelelő feladatok; mentorálás
Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
Nemzetközi projektek
Hosszútávú munkalehetőség, emberközpontú közeg
Laza hangulatú iroda, kávé, darts, kaméleon, stb.

Megbízó

Egyéb területek

MADS - MÁRTON ÁRON ISKOLASZÖVETKEZET [MADS]
A MADS - MÁRTON ÁRON Iskolaszövetkezet (MADS) a Márton Áron Szakkollégium támogatásával 1999-ben alakult, diákokat foglalkoztató, szövetkezeti formában működő gazdasági szervezetként. A szervezet 2005-ben vérfrissítésen esett át, mely során alkalom nyílt a 21. század diákjainak és az információs társadalom üzleti szférájának igényeit egyaránt számba venni, majd összeegyeztetni, és az iskolaszövetkezet arculatát, profilját ezen szempontrendszerek alapján átalakítani.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest