Hitelbíráló munkatársakat keresünk!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi hitelintézethez keresünk hitelbíráló munkatársakat! ( Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok

magánszemélyek és vállalkozások hitelképességének vizsgálata
egyéb adminisztratív, hitelbírálattal összefüggő feladatok elvégzése
hitelkérelmek feldolgozásával kapcsolatos ellenőrzések elvégzése
döntéshozatal hatáskörön belül
beérkező igénylések feldolgozásának elősegítése
aktív együttműködés a társosztályokkal

Egyéb béren kívüli juttatások

Határozatlan idejű munkaszerződés
fiatal, lendületes csapat
biztos munkáltatói háttér
színvonalas munkakörülmények

Megbízó

Bank- és pénzügy

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

megbízhatóság, precizitás, gyorsaság
határozott személyiség, önálló munkavégző képesség
számítógép kezelési ismeretek
stressz tűrő képesség
hatékony konfliktuskezelési és konfliktustűrő képesség

Munkaidő
Váltott műszakos beosztásban: 08:30-17:00; 9:30-18:00; 11:30-20:00 + havi két hétvégi napon_ Szo: 9:30-18:00; Vas: 10:00-16:00

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérem

Munkavégzés helye
Budapest - XIII. kerület

Projekt menedzser
Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Hitelbíráló

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest