Őrzési feladatok ellátására keresünk diákokat, a teniszbajnokság idejére!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti diákokat keresünk, rendezvény lebonyolítására

FELADATOK:
-Teremfelügyelet
-Érkező vendégek útba igazítása
-Helyszín biztosítása
-Egyéb őrzési feladatok ellátása

FELTÉTEL:
-Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-1 teljes nap vállalása

ELŐNY:
Több nap vállalása

KEZDÉS:
02.17. vasárnap

BRUTTÓ BÉR:
br. 1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1146 Budapest, Dózsa György út 1. Syma csarnok

MEGJEGYZÉS:

(Helyszín: Syma, bér:br.1200 Ft/óra, ruházat: egyszínű nem koptatott. nem szaggatott FEKETE! Farmernadrág + fekete cipő (nem fehértalpú színes fűző nélkül!)

02.18.(vasárnap)

7.00-15.00-ig
9.00-15.00-ig
15.00-23.00-ig

02.19.(hétfő)

02.20.(kedd)

02.21.(szerda)

02.22.(csütörtök)

10.00-15.00-ig
15.00-21.00-ig

02.23.(péntek)

02.25.(vasárnap)

07.00-18.00

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat