Irodai kisegítés számvitel területen!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
IV. kerület (Hősök terétől 5 percre), Budapest
Munkaidő
részmunkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
941 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hősök terétől 5 perce található könyvelő irodába várjuk a szakma iránt elkötelezett hallgatók jelentkezését!

Feladatok:
- Könyveléshez kapcsolódó adminisztratív tevékenység
- Excel tábla készítés
- Iratok rendezése, archiválása
- Az iroda mindennapi tevékenységének támogatásaű

Feltételek:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás, vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Word, Excel alapfokú ismerete
- Gazdasági területen folytatott tanulmányok
- Pontos, precíz munkavégzés
- Heti minimum 20 óra vállalása

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kezdés:
- Interjú után, akár azonnal!

Munkaidő:
- Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között, rugalmas időbeosztásban

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.03.13. (még 19 nap van hátra)

Megbízó

Számviteli és könyvvizsgálati tevékenységek

Könyvelői iroda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Gazdasági

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat