Kertépítő építésvezető

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk építésvezetőt keres április 1-i kezdéssel. A cég főként Budapesten és környékén vállal munkát, de előfordulhat néhány napos vidéki tartózkodás is.

FELADATOK
A klasszikus kertépítési munkák mellett (termőföld terítés, növénytelepítés, öntözőrendszer kivitelezés, kertfenntartás) építünk támfalakat, lépcsőket, térkő burkolatokat, tetőkerteket is, valamint játszóeszköz telepítéseket is vállalunk. Tehát egy kihívásokkal teli, változatos munkára keresek vállalkozó szellemű munkatársat.

Jellemzően 3-8 fő szak- és segédmunkással dolgozunk. Az építésvezető feladata a munkások irányítása, a helyszíni műszaki döntések meghozatala, kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével, anyagbeszerzés, anyagrendelés.

Megbízó

Egyéb területek

Kertépítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Műszaki/kertészeti/ agrár mérnöki végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség (kertépítő technikus, kertész)
B kategóriás jogosítvány
Irányításra és együttműködésre való képesség

ELŐNY
Kertépítésben, kertészetben vagy kőműves/ burkoló jellegű munkában szerzett tapasztalat
Helyszíni művezetésben szerzett tapasztalat
Jó helyismeret Budapesten és környékén

MUNKAIDŐ
07:00-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest és vidék.

PROJEKT MENEDZSER
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 200 9017

A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Csoportvezető

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest