Raktári árukezelő

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.09.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrész forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk raktári árukezelőket két műszakos beosztásba.

Feladatok

Termékek címkézése és csomagolás
Komissiózás
Termékek ládákba csomagolása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:

Bruttó 200.000 Ft/hó alapbér+műszakpótlék
Teljesítményprémium
Béren kívüli juttatás
Céges mobiltelefon
41% vásárlási kedvezmény közel 400.000 féle termékből
Munkaruha/munkacipő
Vidékieknek 85%-os utazási támogatás ( MÁV és VOLÁN bérletre)

Megbízó

Nagykereskedelem

Autóalkatrész forgalmazás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

8 általános iskolai végzettség
Orvosi alkalmassági (elkészítésében segítünk)
Erkölcsi bizonyítvány (okmányirodában ingyenesen kikérhető)

Munkaidő

Hétfőtől-péntekig: 06:00-15:00; 13:00-22:00; 2 műszakos beosztásban. Szombat: 06:00-15:00

Munkavégzés helye
Budapest IX. ker.

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

E-mailben küldött pontos névvel és telefonszámmal, illetve a munka megjelölésével: Árukezelő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest