Azonnali kezdéssel diákokat keresünk ruhabolti kasszás pozícióra a Duna Plázába! - Bér: Br. 1100 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1100 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat keresünk, ruhabolti kisegítésre.

FELADATOK
- Kasszázás
- Ruhabolti kisegítés

FELTÉTEL
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható személyiség
- Heti 3-4 nap vállalása

ELŐNY
Hasonló területen szerzett tapasztalat

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Hétfőtől vasárnapig 9:30-18:00 között

MUNKA IDŐTARTAMA
3-4 hét

BRUTTÓ BÉR
1100 Ft/óta

MUNKAVÉGÉS HELYE
1138 Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Kaliska Viktória
Email: kaliska.viktoria@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3369 487

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Duna Pláza

Megbízó

Nagykereskedelem

Divatcég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3306452   Megjelentetés dátuma: 2018.02.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1100 Ft/óra