Irodai kisegítés diákoknak a VI. kerületben - Akár azonnali kezdéssel

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
824 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

DIÁKMUNKA: 18 év feletti, nappali vagy passzív tagozatos diákok jelentkezését várjuk, irodai kisegítésre.

FELADATOK:
- Termékek fotózása és webshopokra való feltöltése
- Egyéb irodai kisegítés

FELTÉTEL:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Megbízható személyiség
- Precizitás
- Heti legalább két nap vállalása

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között, rugalmas időbeosztásban

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
824 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1061 Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Kaliska Viktória
Email: kaliska.viktoria@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3369 487

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: VI. kerület

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Irodai adminisztráció.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3306450   Megjelentetés dátuma: 2018.02.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   824 Ft/óra