Recepciós diákmunka az V. kerületben! Bér: Br. 875 Ft/óra + bónusz

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti nappali vagy passzív tagozatos diákokat keresünk, recepciós munkakörbe.

FELADATOK

- Bejövő telefonhívások fogadása, kezelése
- Vendégek fogadása
- Egyéb ehhez tartozó feladatok ellátása

FELTÉTEL
- Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható személyiség
- Heti 2 nap vállalása

ELŐNY: Hasonló területen szerzett tapasztalat

KEZDÉS: Interjú után akár azonnal

MUNKAIDŐ: Hétfőtől péntekig 7:00-13:00 között

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR: 875 Ft/óra + bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1055 Budapest

MEGJEGYZÉS
Bónuszok:
- 50%-os kávézói kedvezmény
- kondibérlet támogatás

PROJEKT MENEDZSER
Kaliska Viktória
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3369 487

JELENTKEZÉS: E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Recepció V. kerület

Megbízó

Általános, közép- és főiskolák

Rendezvényszervezés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest