Diákmunka: HR gyakornok-Budapest, bér: br. 1400 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1400 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: Europ Assistance csapatába keresünk HR gyakornokokat!

FELADATOK:
• Social media presence as Employer:
o Facebook
o LinkedIn
o homepage
o Instagram

• Participations on events:
• Job fairs
• Conferences
• Organisation of employee events:
o EA days
o Christmas parties
o Birthdays
o Work anniversaries
o Training and Development programs
• Internal communication tools:
o newsletter
o intranet
o billboard
• HR Generalist and Business Partner activities:
o recruitment
o HR administration

• Assistance for HR and Internal Communication Director:
o Coordination of Central and Eastern European as well as Global HR and internal communication activities
• Retention programs and activities:
o benefits
o events
80% Recruitment, TD, Internal Communication
20% HR administration, controlling

CÉG BEMUTATÁSA:
A Europ Assistance a világ első számú, referencia szintű szolgáltatója az assistance (professzionális segítségnyújtás) szolgáltatások terén.

FELTÉTEL:
-Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni
-HR, vagy kereskedelmi szakon folytatott tanulmányok
-Felsőfokú angol nyelvtudás
-Heti 20 óra vállalása hosszú távon

ELŐNY:
Román és/vagy szerb nyelvtudás

KEZDÉS:
Előre egyeztetett időpontban

MUNKAIDŐ:
Heti 20 óra vállalása

MUNKA IDŐTARTAMA:
hosszú távon

BRUTTÓ BÉR:
1400 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1134 Budapest

MEGJEGYZÉS:
Részben otthoni munkavégzésre is van lehetőség!

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, tárgy: HR

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat