A Douglas Parfümériák (jelenleg elsősorban Mammut) üzleteibe várjuk diákok jelentkezését!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, II. kerület
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1033 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata várja diákok jelentkezését kasszás munkakörbe!

Feladatok:
- Fizetési folyamatok lebonyolítása
- Szükség esetén vásárlók udvarias tájékoztatása, hostess feladatok ellátása

Feltételek:
- Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
- Ápolt megjelenés
- Barátságos és vevőorientált fellépés
- Érdeklődés a szépségipar iránt

Kezdés:
- Azonnal!

Munkaidő:
- Hétfő és vasárnap között, heti min. 3 teljes nap 10-12 munkaórában

- Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Douglas_Mammut

Projekt Menedzser:
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Megbízó

Nagykereskedelem

A Douglas parfüméria a német Douglas Holding AG cégcsoport kozmetikai áruházcsoportja. A cégcsoport jelenleg 1900 üzletet üzemeltet, ebből 1500 Németországban és az Európai Unió többi országában, illetve az Egyesült Államokban található.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Kereskedelem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3303903   Megjelentetés dátuma: 2018.05.04.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1033 Ft/óra