Gépészmérnök hallgatók figyelmébe!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1295 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Épületek felmérésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk gépészmérnök hallgatókat 2-3 hónapos projektmunkára!

Feladatok:
- Épületgépészeti rajzolás, szerkesztés

Feltételek:
- Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás gépészmérnök szakon
- AutoCad ismeret követelmény
- Megbízható személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Kezdés:
- Interjú után azonnal!

Munkaidő:
- Rugalmas, részben otthonról végezhető

- E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Gépészmérnök

Projekt Menedzser:
Vántus Anikó
Email: vantus.aniko@mads.hu
Telefon: +36 (20) 9797 984

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.05.30. (még 4 nap van hátra)

Megbízó

Építőipar

Épületek felmérésével foglalkozó cég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Gépészmérnök

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

ID: 3303850   Megjelentetés dátuma: 2018.05.04.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1295 Ft/óra