Accounts Payable gyakornok

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
VI. kerület, Budapest
Munkaidő
gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1120 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gazdasági területen tanuló diákok jelentkezését várjuk könyvelési területre!

Feladatok
- Beérkező számlák kezelése (szkennelés, hitelesítés)
- Riportok készítése
- Könyvelési feladatok ellátása
- Bizonyos esetekben beszállítókkal való kapcsolattartás
- Könyvelői csapat munkájának adminisztratív háttértámogatása

Elvárások
- Felsőfokú tanulmányok, aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági területen
- Érdeklődés az Accounts Payable/ Könyvelési terület iránt
- Legalább B1-es szintű angol nyelvtudás (nem szükséges nyelvvizsga)
- Pontos, precíz munkavégzés Legalább heti 20-25 óra vállalása (ennél magasabb óraszám előny)

Előny: Heti 20-25 több vállalása.

Megjegyzés: Bérezés a gyakorlati idő alatt (br. 950 HUF/ óra); Barátságos kollégák; Valós szakmai tapasztalat szerzési lehetőség; Szükség esetén igazolás a szakmai gyakorlatról; Jól megközelíthető munkahely (5 percre a nyugati pályaudvartól)

Munkaidő: Legalább heti 20-25 óra vállalása (ennél magasabb óraszám előny)

Munka időtartama: Hosszú távú

Bruttó bér: 1120 Ft/óra

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: vantus.aniko@mads.hu

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Accounts Payable gyakornok

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Szolgáltató központ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3303737   Megjelentetés dátuma: 2018.02.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1120 Ft/óra