Karbantartó műszaki területen

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
2800, Tatabánya (Járás)
Munkaidő
gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
780 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének karbantartási osztályára keresünk diák munkatársakat

Feladatok
- Megelőző karbantartási standardokat készítése
- Berendezések CAD rajzainak és fényképeinek digitalizálása
- Takarítási, ellenőrzési standard elkészítése
- Kenési standard elkészítése
- Állapotkövetési és beállítási standard elkészítése

Elvárások
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony aktív vagy passzív státuszban
- 18+
- Excel és Word ismeret
- Precíz munkavégzés
- Megbízható személyiség

Kezdés: Azonnal

Munkaidő: Hétköznap 8.00-17.00 óra között rugalmasan, előre egyeztetve

Munka időtartama: Hosszú távú

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: [email protected]

Emailben küldött önéletrajzzal, Tárgy: Fizikai munka_Tatabánya

Megbízó

Egyéb területek

Karbantartás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Műszaki

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3303685   Megjelentetés dátuma: 2018.02.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   780 Ft/óra