Irodai asszisztens

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok
A munkába lépés időpontja
III. kerület
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
780

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: nappali tagozatos LÁNYokat keresünk irodai asszisztensi munkakörbe. Műszaki igazságügyi szakértő mellé van szükség asszisztensre.

Feladatok
- Iratkezelés, szakvélemények elkészítésében való segítség, levelezés és helyszíni szemléken való részvétel.

Elvárások
- Műszaki beállítottság. Kiváló gyakorlat lehet építészeknek, építőmérnököknek vagy bármilyen más épületekkel foglalkozó mérnök hallgatóknak. Az ilyen irányú tanulmányokat folytató diákok jelentkezését várjuk.

Interjú: Előzetes egyeztetés alapján

Megjegyzés: Mindenképpen hosszútávra keresünk diákot, legalább heti 25 órában.

Kezdés: Interjú után azonnal

Munkaidő: Heti min. 20-25 óra

Munka időtartama: Hosszútávú

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: vantus.aniko@mads.hu

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: építő/építészmérnök

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.03.06. (még 15 nap van hátra)

Megbízó

Egyéb területek

Műszaki igazságügyi szakértő

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát