Szállító, fuvarozó munkakör

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pusztaszeri út
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali kezdéssel
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
nettó 2000 HUF / óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csatlakozz csapatunkhoz SZÁLLÍTÓ munkakörbe.

Milyen a SZÁLLÍTÓ munkakör?
Egy héten háromszor kell jönni dolgozni: Hétfőn, Szerdán és Csütörtökön.
A munkavégzés este 21:00 és éjjel 01:00 között történik.
A feladat sushi szállítás a cég saját autójával, az útvonal: Budapest-Üllő-Bicske-Budapest.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres SZÁLLÍTÓ legyél?
Több év gyakorlat soförként.
Rátermettség, megbízhatóság, rugalmasság.
Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek vagyunk és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk, bejelentett munkahelyed lesz;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal, fizetett szabadsággal honoráljuk munkádat;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Fejlődni fogsz a munkádban és lesznek továbblépési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni mert mi is szeretünk itt lenni.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermévé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest
ID: 3619371   Megjelentetés dátuma: 2019.03.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nettó 2000 HUF / óra