Executive Séf

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Központi séf kollégánkat keressük séfcsapatunk vezetésére, aki szakmailag is meghatározó tényezővé kíván válni étteremláncunknál.

A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen szempontok:
- friss gasztronómiai ismeretek és az új trendek követése, melyeket a cég kultúrájának megfelelően átültet a gyakorlatba,
- legalább 5 évnyi séftapasztalattal rendelkezik, központi séfként szerzett tapasztalat előnyt jelent,
- séf tudása mellett vezetői tapasztalattal is rendelkezik és hatékonyan irányítja a konyhákat,
- csapatát képes szervezetten vezetni, velük eredményeket elérni,
- bátran hoz meg olyan döntéseket, melyek az éttermek jövőjét hosszú távon határozzák meg,
- motiválja az új alapanyagok felkutatása,
- a „fejlődés” a szótára része és új ételkészítési eljárásokat keres és honosít meg: új ötletekkel, új folyamatokkal fejleszti a konyhát, képes a folyamatos megújulásra,
- szenvedélye a főzés,
- motiválja a lehetőség, hogy a séf pozícióból előrelépjen és a felsővezetői szerepben is megállja helyét.

Feladatok:
- beosztottai irányítása, fejlesztése, munkafolyamatok figyelemmel kísérése, optimalizálása,
- csapata fejlesztése, teljesítményértékelése, az új kollégák betanítása,
- hosszú- és középtávon meghatározza a cég gasztro-irányvonalát, mely illeszkedik meglévő hagyományainkba és lépést tart az új elvárásokkal,
- a tulajdonosokkal és a menedzsmenttel együttműködve valósítja meg a terveket éttermeinkben,
- hatékony anyaggazdálkodás, készlet-kontroll, alapanyagok rendelése,
- részvétel az étterem napi munkájában,
- szervezet szintű folyamatos fejlődés,
- céges értékeink és filozófiánk közvetítése.

Amit ajánlunk:
- versenyképes jövedelem,
- fizetett szabadság,
- munkaruha,
- folyamatos fejlődést és tanulási lehetőség,
- stabil munkahely
- állandó kihívások

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Vendéglátás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország piacvezető ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest

Kapcsolat