Éttermi ültető hostess

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- vendégek fogadása, irányítása,
- kabátok, ernyők átvétele,
- tájékoztatás az étterem szolgáltatásairól,
- fogadó terület rendben tartása,
- a vendégek kérdéseinek megválaszolása,
- kollégákkal való szoros együttműködés (asztalok előkészítése, ültetés, felügyelet).

Meg van benned mindaz ami ehhez a munkához kell:
- ápolt megjelenés,
- szereted a pörgést, nyugodt maradsz stresszes helyzetekben is,
- magas szintű szervezőkészség, megoldóképesség, helyzetfelismerő-képesség, ügyelj a részletekre,
- nyitott, pozitív, barátságos és udvarias viselkedés a vendégekkel,
- társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
- alkalmi munka,
- hétvégi munkavégzés (péntek, szombat, vasárnap),
- nettó: 1000 HUF órabér
- könnyen megközelíthető munkahely,
- napi egyszeri étkezést biztosítunk,
- fejlődő hazai cég, előrelépési lehetőséggel .

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj fényképes önéletrajzot az [email protected] email címre, vagy jelentkezz telefonon: +36202149480

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest