Sushi készítő

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Hercegprímás utca 4
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, hidegpálya-konyhai előkészítő munkatársakat keres.

Feladatok:
- ételek készítése megadott szempontok alapján,
- higiéniás és HACCP előírások betartása,
- saját munkaterületének tisztántartása.

Elvárások:
- pontos, precíz, ugyanakkor kreatív munkavégzés,
- magabiztos, motivált, csapatjátékost keresünk

Amit ajánlunk:
- fiatal, jó hangulatú csapat
- bérezés: nettó 14.000 Ft, 3-4 nap munka hetente
- korrekt, pontos fizetés 2 hetente
- napi 3X étkezés
- 3 hónap után bónusz
- tanulási és fejlődési lehetőség, jártasságot szerezhetsz a távol-keleti konyaművészetben.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj egy önéletrajzot az [email protected] email címre, vagy jelentkezz telefonon: +36207466962

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest