Konyhafőnök

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Szépvölgyi út 15
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, KONYHAFŐNÖK kollégát keres, így ne habozz a jelentkezéssel, ha van legalább 2 éves
tapasztalatod, szenvedélyed a főzés, és szeretsz újat mutatni!

FELADATAID:
• a konyhán folyó munka irányítása, átlátása, kézben tartása
• a konyhai csapat támogatása és motiválása a lehető legjobb szolgáltatás érdekében
• a konyhai csapat fejlesztése
• részvétel az étlap tartalmi kialakításában, menütervezésben
• a konyha vezetése a higiéniai szabályokat alkalmazva és azokat betartatva
• adminisztrációs feladatok: rendelések összeírása, dolgozói teljesítményértékelések
• a konyha napi működésével kapcsolatos egyéb adminisztráció

JELENTKEZZ, AMENNYIBEN:
• legalább 2 éves séftapasztalatod van
• jó kommunikációs képességgel rendelkezel
• pontosan dolgozol, stabil teljesítményt nyújtasz
• a szakma iránti szenvedélyed erős: örömmel főzöl, és tudsz újat mutatni,
• az aktuális ételtrendeket ismered

AMIT KÍNÁLUNK:
• munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület, Szépvölgyi út 15.
• versenyképes juttatás
• minőségi, és friss alapanyagokkal dolgozhatsz
• lehetőség minőségi ételek előállítására,
• stabil, megbízható munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet az alábbi elérhetőségeken tudsz jelentkezni: az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, vagy telefonon: +36207466962.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca.

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest

Kapcsolat