Szakács

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Podmaniczky utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, szakács munkatársat keres fritu pályára.

Feladatok:
- az étlapon szereplő ételek receptúra szerinti elkészítése
- nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése),
- hatékony alapanyag felhasználás
- segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása,
- kollégákkal való hatékony együttműködés
- saját pálya tisztántartása,
- HACCP előírásainak betartása
Elvárások:
- pontos, precíz munkavégzés,
- magabiztos, motivált, csapatjátékost keresünk.
Amit ajánlunk:
- havi átlag 15-18 nap (megbeszélés alapján növelhető/csökkenthető)
- bejelentett jövedelem nettó: 1300 HUF/ óra + mozgó bér
- fizetés 2 hetente, pontos elszámolás,
- fiatal jó hangulatú munkatársak, nagy létszámú csapat
- könnyen elérhető munkahely
- jó kaja (a személyzetin felül záráskor japán ételek, ami a mai napig a legegészségesebb és legfinomabb konyha)
- tanulási és fejlődési lehetőség, jártasságot szerezhetsz a távol-keleti konyaművészetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet kérlek, küldj egy önéletrajzot az allas@wasabi.hu email címre, vagy jelentkezz telefonon: +36202149480

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Vendéglátás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca.

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Simon Zsófia
Tel.: +36202149480
E-mail: Küldje el önéletrajzát