Ügyfélszolgálati munkatárs

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi,
telefonos ügyfélszolgálati csapatába
talpraesett, angolul jól beszélő kollégáját keresi rugalmas munkaidő-beosztással

MILYEN FELADATAID LESZNEK?
- a telefonon és interneten érkező rendelések rögzítése,
- felmerülő problémák megoldása, kezelése,
- rendelésekkel kapcsolatos adminisztráció (egészen minimális, hiszünk a papírmentes irodában :) ).

MIT VÁRUNK?
- legyél kedves és türelmes, szeress beszélni azokkal, akik tőlünk rendelnek,
- fontos, hogy jól beszélj angolul, mivel napi szinten használnod kell
- előny, de nem feltétel, call centerben/telefonos munkakörben szerzett tapasztalat
- legyél magabiztos, motivált és csapatjátékos.

MILYEN MUNKARENDBEN DOLGOZHATSZ?
- Havi átlag 15-18 nap (megbeszélés alapján növelhető/csökkenthető)
- 12 órás műszak,
- hétvégi munkavégzésre is van lehetőséged
- hosszú napok (nyitástól zárásig), napi
- mozgó bér,
- fizetés 2 hetente, pontos elszámolás,
- bejelentett jövedelem
- kedves munkatársak, nagy létszámú csapat (mindig előny)
- könnyen elérhető munkahely
- napi 3* személyzeti étkezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet az alábbi elérhetőségeken tudsz jelentkezni: az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, vagy telefonon: +36207466962.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest