Tálaló

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, tálaló munkatársat keres.

Téged keresünk, ha
- rendelkezel konyhai munkatapasztalattal,
- szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,
- a monotonitást jól viseled,
- rugalmas és pontos vagy.

Feladatok:
- ételek tálalása megadott szempontok alapján,
- előny: tálalói, konyhai kisegítő munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit mi kínálunk:
- Munkavégzés helye: Budapest belváros
- Fizetés: nettó: 14000 HUF
- Bejelentett jövedelem: fizetés 2 hetente,
- Jó hangulatú csapat
- Könnyen elérhető munkahely
- Napi 3* étkezés
- Tanulási és fejlődési lehetőség, jártasságot szerezhetsz a távol-keleti konyaművészetben.

Ha szeretnél velünk dolgozni, kérjük, küldj nekünk fényképes önéletrajzot az [email protected] mailcímre, vagy jelentkezz telefonon: +36207466962

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest