Mosogató

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, mosogató kollégát keres.

Elvárások:
• higgadtság, terhelhetőség
• precíz, tiszta munkavégzés.

Feladatok:
• fekete vagy fehér mosogatás,
• konyhai előkészítő munkálatok végzése: pl aprítás, pucolás,
• saját munkaterületének tisztántartása,
• a séf/szakács által meghatározott feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:
• rugalmas munkaidő, heti 40 óra, 6 és 8 órás munkavégzéssel (megbeszélés alapján növelhető/csökkenthető)
• bejelentett jövedelem: fizetés 2 hetente,
• pontos elszámolás, havi kereset: 160.000 HUF, hosszú napok választása esetén kezdő, napi bér: 11.000- HUF fix + mozgó bér,
• kedves munkatársak, nagy létszámú csapat
• könnyen elérhető, stabil, kiszámítható munkahely
• fiatalos, jó hangulatú csapat,
• fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tudsz jelentkezni, vagy telefonon: +36202149480.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest