Autós / motoros futár

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, saját gépjárművel rendelkező autós/motoros futárokat keres.

Feladatok:
- ételek megadott címre szállítása,
- a szállításhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
- az autó/motor rendelkezzen érvényes műszaki vizsgával, kötelező felelősségbiztosítással, zöldkártyával,
- kitűnő tájékozódó képesség,
- higgadtság, udvariasság mind a megrendelő mind a kollégák felé,
- ápolt, rendezett megjelenés.

Amit nyújtunk:
- bejelentett jövedelem, versenyképes juttatás,
- fizetés 2 hetente, pontos elszámolás, mozgó bér,
- stabil, megbízató munkáltató,
- hosszú távú munkalehetőség,
- hosszú napok (nyitástól zárásig), havi átlag 15-18 nap (megbeszélés alapján növelhető/csökkenthető),
- kedves munkatársak, jó hangulatú, nagy létszámú csapat
- jó kaja (a személyzetin felül záráskor japán ételek, ami a mai napig a legegészségesebb és legfinomabb konyha)

Ha megtetszett a lehetőség, az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tudsz jelentkezni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca.

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest