Sushi készítő - (konyhai betanított munka)

Lytsu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi, sushi készítő pozícióban munkatársakat keres.

Feladatok:
- ételek készítése megadott szempontok alapján,
- higiéniás és HACCP előírások betartása,
- saját munkaterületének tisztántartása.

Amit ajánlunk:
- bejelentett jövedelem, versenyképes juttatás,
- fizetés 2 hetente, pontos elszámolás, mozgó bér,
- stabil, megbízató munkáltató,
- hosszú távú munkalehetőség,
- hosszú napok (nyitástól zárásig), havi átlag 15-18 nap (megbeszélés alapján növelhető/csökkenthető),
- kedves munkatársak, jó hangulatú, nagy létszámú csapat
- jó kaja (a személyzetin felül záráskor japán ételek, ami a mai napig a legegészségesebb és legfinomabb konyha)

Ha megtetszett az állás, kérjük jelentkezz az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca

A cég címe

Lytsu Kft.
Hajnóczy J. u. 11.
1122 Budapest