E-commerce online marketinges

LUMENET Kft.

A munkavégzés helye
Cziráki út 26-32, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.01.14.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Év Internetes Kereskedője 2016 kis és középvállalati kategóriájának nyertese új csapatjátékost keres e-commerce online marketinges munkakörbe, XVI. kerületi munkahelyre.

Olyan csapatjátékost keresünk, akit nem kell megtanítani járni, olyan csapatjátékost keresünk, aki megtanít bennünket futni.

Te vagy a tökéletes jelöltünk, ha:
- Van érzéked a projekt menedzsmenthez
- Képes vagy koordinálni alvállalkozókat
- Dolgozni szeretnél és nem csak munkahelyet keresel
- Képes vagy önálló döntéseket hozni marketingkampányokkal kapcsolatban
- Technikai érdeklődésű vagy (a webshop főleg világítástechnikai termékeket forgalmaz)
- Követed a nemzetközi onlinemarketing trendeket
- Rendelkezel vizuális intelligenciával
- Motivál a siker

Mivel marketing, grafikus és fejlesztő alvállalkozókat kell koordinálnod, az alábbiak alap- és készségszintű ismerete elengedhetetlen:
- Google Analytics - adatelemzés - gyengeségek, erősségek kimutatása
- Webshop (UNAS shop) felület, termékek menedzselése, landolók összeállítása
- Google AdWords és Facebook fizetett hirdetések (AdWords vizsga előny)
- E-commerce mutatók számítása
- Hírlevél-rendszerek (Mailchimp vagy Mailmaster)
- Photoshop (kreatívok összeállításához)
- Hőtérképes eszközök
- Piackutatás, versenytárs elemzés

A koordinálás során továbbá javaslatot kell tenned:
- Shop forgalom, látogatószám, visszafordulási arány, SEO eredmények, egyéb trendek napi szintű elemzése, jelentések, javaslatok megtétele
- Fent leírt rendszerek adatainak elemzéséből folyamatos javaslattétel a hirdetésekre, kulcsszavakra vonatkozóan a tulajdonos és az alvállalkozók felé
- Oldalak módosítására történő javaslatok műszaki munkatársaknak
- Oldal struktúra javítására történő javaslat

Amit kínálunk Neked:
- Versenyképes fizetés
- Családias hangulat
- Segítőkész munkatársak
- Izgalmas feladatok
- Megbecsülés minden tekintetben
- Fejlődési lehetőség egy évi több mint 50%-ot növekvő cégnél
- SZÉP kártya
- Ingyen ebéd, ingyen kávé :-)

Ha Te vagy az ideális jelöltünk, fényképes önéletrajzodat a zabari pont istvan kukac lumenet pont hu címre várjuk. Köszönjük!

Egyéb béren kívüli juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Szakmai tapasztalat években

3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A LUMENET Kft. prémium világítástechnikai webáruházát elkötelezett világítástechnikai szakemberek alapították 2012-ben. Mára már elmondható, hogy bő 18 000 világítástechnikai termékkel a jelenleg legnagyobb kínálattal rendelkező hazai fényforrás e-kereskedővé nőtte ki magát. Az 70 000 darabos raktárkészlet jóvoltából a Lumenet Kft. eddigi 120 000 vásárlóját jellemzően 24-48 órán belül házhoz- szállítva szolgálta ki.
A dinamikusan növekvő - jelenleg 17 fős - csapat az elmúlt egy évben számos szakmai elismerést és minősítést szerzett meg:

- Árukereső Megbízható Bolt Minősítés,
- Olcsóbbat 100% Megbízható Bolt Minősítés,
- Országboltja 2013. Minőségi Díj II.,
- Veddaneten minősítés,
- Az Év Felfedezettje elismerés az Osram Magyarország részéről
- Országboltja 2014. Minőségi Díj II.,
- Az év internetes kereskedője 2014. verseny, hatodik helyezett
- Az év internetes kereskedője 2015. verseny, második helyezett
- Országboltja 2015. Minőségi Díj I.,
- Az év internetes kereskedője 2016. verseny, első helyezett
- Országboltja 2016. Minőségi Díj II.,
-Országboltja 2017. Minőségi Díj II.,
- Országboltja 2017. Népszerűségi Díj I.
- Országboltja 2013. Népszerűségi Díj I.,
Az év internetes kereskedője 2012. verseny, negyedik helyezett

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Cziráki út 26-32
1163 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Zabari István
E-mail: Küldje el önéletrajzát