Pénzügyi-számviteli ügyintéző

LTL Logistics Solution Kft.

A munkavégzés helye
ALMAFA U. 17, Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cégünk pénzügyi-számviteli ügyintéző munkatársat keres, győri munkavégzéssel.

Feladatok:
- számlázás belföldi és külföldi partnereknek
- beérkező számlák rögzítése, érvényesítése
- kintlévőségek kezelése, nyomon követése, határidők figyelése
- egyéb adminisztratív feladatok ellátása
- együttműködés a logisztikával, könyveléssel

Elvárások:
- szakmai tapasztalat
- pénzügyi, számviteli végzettség
- felhasználói szintű MS Office programok ismerete
- pontos és a részletekre figyelő hozzáállás;
- képesség több feladat párhuzamos kezelésére, átlátására;
- csapatmunkára való alkalmasság
- angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség
- dinamikus csapat
- kellemes munkahelyi környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az ltllogisticskft@gmail.com címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég.

A cég címe

ALMAFA U. 17
9027 GYŐR

Kapcsolat