Felsővezetői asszisztens

Lochner Vagyonvédelmi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.02.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ami a legfontosabb:
Vállalatirányítási rendszer használatának elsajátítása
Ügyfelekkel történő megfelelő kommunikáció mind írásban, mind szóban
Pontos, precíz, gyors, hatékony munkavégzés
Sokrétű feladat ellátása
Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
Visszaigazolás, beszámolás a felettesnek
Kimutatások készítése
Előnyt jelent:
Vagyonvédelemben és/ vagy az asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat, jártasság
Műszaki beállítottság

Egyéb béren kívüli juttatások

Béren kívüli juttatások
Belső továbbképzések
Kiváló munkakörülmények
Változatos, kihívást jelentő feladatkör

Információk a kiválasztási folyamatról

Felvételi eljárás folyamata:
1. Személyes interjú
2. Tesztek megírása
3. Ügyvezető Úrral való személyes találkozás

Fényképes önéletrajzokat várunk!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.12.31. (még 18 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Adminisztratív terület

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság, türelem
- Microsoft Office programok (Excel, World) felhasználói szintű ismerete
- Önálló, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Lochner Group egy 25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vállalkozáscsoport. Fő profilunk az elektromos kerítés, a vagyonvédelem és a járműkövetés. Nagy utat tettünk meg napjainkig, mire ezeken a területeken a magyar piac egyik meghatározó, élvonalbeli cégévé fejlődtünk. Társaságunk célkitűzése, hogy partnereinek hatékonyságjavító és költségcsökkentő megoldásokat szállítson.
Napjainkban egyre fontosabbá válik értékeink megfelelő védelme. A technikai innovációk eredményeként nagyon sokféle biztonságtechnikai megoldás közül választhatunk és érdemes is választanunk, mert ezek nem csak védelmünket szolgálják, hanem mindennapi életünket is egyszerűbbé és biztonságosabbá teszik.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Lochner Vagyonvédelmi, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Vásárhelyi Pál u. 3-5.
6724 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Farkas Renáta
Tel.: +36304365844 - 116 mellék
E-mail: Küldje el önéletrajzát