Elektromos kerítésvédelmi rendszer telepítő

Lochner Vagyonvédelmi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Csongrád megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Kiemelkedő versenyképes bérezés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vezető szerelő irányításával
- Elektromos kerítésvédelmi rendszeres telepítése, szerelése
- Fent említett rendszerek javítása, időszakos karbantartása
- Rendszeres vidéki, több napos, kültéri munkavégzés

Előny:
- Hegesztésben való jártasság
- Fémlakatos, fémszerkezeti munkatapasztalat
- Vagyonvédelmi rendszer szerelésben, villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás menete:
1. Küldje el a fényképes önéletrajzát a [email protected] email címre a pozíció megjelölésével.
2. Személyes elbeszélgetés, tesztírás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárás:
- B. kat. jog.
- Elektromos kézi szerszámok használata
- Jó fizikai állapot
- Monotonitás tűrés

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő versenyképes bérezés
- Sikerorientált, stabil vállalati háttér
- Inspiráló munkakörnyezet
- Képzések

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Lochner Group egy 25 éve, magyar vállalati háttérrel működő vállalkozáscsoport. Fő profilunk az elektromos kerítés, a vagyonvédelem és a járműkövetés. Nagy utat tettünk meg napjainkig, mire ezeken a területeken a magyar piac egyik meghatározó, élvonalbeli cégévé fejlődtünk. Társaságunk célkitűzése, hogy partnereinek hatékonyságjavító és költségcsökkentő megoldásokat szállítson.
Napjainkban egyre fontosabbá válik értékeink megfelelő védelme. A technikai innovációk eredményeként nagyon sokféle biztonságtechnikai megoldás közül választhatunk és érdemes is választanunk, mert ezek nem csak védelmünket szolgálják, hanem mindennapi életünket is egyszerűbbé és biztonságosabbá teszik.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Szentháromság u. 46.
6722 Szeged
ID: 2287439   Megjelentetés dátuma: 2018.09.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Kiemelkedő versenyképes bérezés