Betöltendő munkakörök
A világ nyitva áll Ön előtt ...

LKW WALTER ma az európai közúti szállítmányozás vezető vállalata.

Bécsi/wiener neudorfi központunkon és kufsteini/tiroli irodánkon keresztül szervezünk a legkorszerűbb teherautók és a szállítási alternatíva "kombinált fuvarozás" (vasút – közút) igénybevételével komplett rakományok szállítását.
  • egész Európában
  • valamint minden európai országból a FÁK államaiba, a Közép-Keletre és vissza
Az 1924-ben alapított családi vállalkozás ma Ausztria 70 legnagyobb vállalkozása közé tartozik.

Alkalmazottaink munkájukban önállóságot és szabad teret keresnek a saját döntésekhez. Együttműködésre alapozott vezetési módunk és a messzemenő egyéni felelősség elve különösen elébe megy ezen elvárásoknak.

Gyakornoki programunk keretein belül munkatársaink a "Learning by doing" elve alapján gyakorlati téren bővítik tudásukat, a szemináriumainkon pedig elméleti tudásukat gyarapítják. A Job Rotation folyamán betekintést nyer cégünk különböző területeire.

A feladatok sokrétűsége megadja a lehetőségét, hogy a személyes képességek és érdeklődési területek szerinti feladatkörökben kamatoztathassák tudásukat. Vállalatunk sík hierarchiája rövid időn belül lehetségessé teszi attraktív felelősségi területek átvételét.

Aktuális állásajánlatok:

Elnézést kérünk, jelenleg a cégnek nincs friss álláshirdetése.

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG

Üzletág/Körzet: Szállítmányozás és logisztika, Szolgáltatások
Központ: IZ NÖ-SÜD, Straße 14, Postfach 36
AT-2355 Wiener Neudorf / Wien
Forgalom: 2011/12-es éves forgalom: € 1,48 mld.
Munkatársak: 1.402
A mi piacunk Európa. Munkatársaink több mint 35 nyelven beszélnek és több mint 40 országból/térségből származnak - többek között:

Belgium - Bosznia-Hercegovina - Bulgária - Dánia - Németország - Anglia - Észtország - Finnország - Franciaország - Görögország - Nagybritannia - Irán - Írország - Olaszország - Kazahsztán - Horvátország - Lettország - Litvánia - Macedónia - Hollandia - Norvégia - Lengyelország - Portugália - Románia - Oroszország - Svédország - Szerbia - Erdély - Szlovákia - Szlovénia - Spanyolország - Csehország - Törökország - Ukrajna - Magyarország - Fehéroroszország